joomla template

LTOP 201 Optik Hızlı Geçiş Turnikesi - Doğrusal

LTOP 201 doğrusal hızlı geçiş turnikeleri yoğun geçişlerin olduğu plaza girişleri için özel olarak tasarlanmıştır. Kontrol ünitesi turnikelere giren ve
çıkan kişleri hareketler boyunca izleyen turnike sensörleri sayesinde geçiş yapan kişinin bulunduğu konuma göre hareketlerine karar vermektedir.
Her iki yönden veya tek yönden geçişe göre normalde açık veya normalde kapalı pozisyonlarında çalışabilmektedir. Kanatlar elektromekanik motor ile yüksek hızlarda hareket etmektedir. İzinsiz geçişler özel olarak konumlandırılmış optikler ile tespit edilmektedir.
LTOP'ların yan panelleri pleksiglas, üst tabla granit ve diğer görünen metal aksamları AISI 304 paslanmaz çelikten, tüm iç şasi aksamı ise galvanize edilmiş çeliklerden imal edilmektedir. Bunun yanında opsiyonel olarak farklı Üst tabla ve yan panel seçenekleri ile müşteriye özel tasarımlar ile sunulabilmektedir.
Opsiyonel olarak sunulan dahili ziyaretçi kart toplama ünitesi ile tesise kart ile giriş yapmış ziyaretçilerin kartlarını çıkışta LTOP kart toplayıcı
yuvasında kendi içerisinde toplamaktadır.
Her türlü okuyucuya uygun olarak üretilen LTOP 'lar en karmaşık geçiş kontrol sistemlerine çok kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Opsiyonlar

LCC-100 Dahili ziyaretçi kart toplayıcısı
100-G Üst tabla ekstra cam eklentisi
100-YS Paslanmaz yan paneller
100-TW Ahşap üst tabla
100-TS AISI 304 Paslanmaz çelik üst tabla

Teknik Bilgiler

Sürüş Motor ile.
Malzeme 304 kalite paslanmaz (EN10082-2Grade 1G/2G) granit üst tabla, Mermer üst tabla (Opsiyonel)
304 Kalite paslanmaz üst tabla (Opsiyonel) ahşap üst tabla (Opsiyonel)
Kanat Pleksiglas
Fonksiyon Elektrik ile kontrol edilir. İki yönlü çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Her türlü geçiş kontrol sistemi ile uyumlu çalışır.
Mekanizma Normalde kapalı, yetki sinyali gelinceye değin mekanizma kapalı kalır. Normalde açık, yetkisiz geçiş işlemlerinde mekanizma geçişe izin vermez.
Elektronik Mikroişlemci kontrollü elektronik devre.
Güç kaynağı 220 Vac
Güç oranları 3 W Minumum (beklemede)
50 W Maksimum
Dahili gerilim Tüm iç gerilimler güvenlik nedeniyle 24 Vdc olacak şekilde dizayn edilmiştir.
Güç kesintisi Elektrik kesintisinde speed gate isteğe göre açık veya kapalı duruma geçer. Acil durumda speed gate açık duruma geçer.
Çalışma sıcaklığı -20 / +55°C
Taşıma ve depolama -25 / +55°C
Çalışma nemi 95 % Maksimum
Hız 1 sn açma, 1sn kapama