joomla template

4N-2 Optik Hızlı Geçiş Turnikesi

4N-2 hızlı geçiş turnikeleri yoğun geçişlerin olduğu plaza girişleri için özel olarak tasarlanmıştır. Kontrol ünitesi turnikelere giren ve çıkan kişileri hareketleri boyunca izleyen turnike sensörleri sayesinde geçiş yapan kişinin bulunduğu konuma göre hareketlerine karar vermektedir.  Her iki yönden veya tek yönden geçişe göre normalde açık veya normalde kapalı pozisyonlarında çalışabilmektedir.

Kanatlar elektromekanik motor ile yüksek hızlarda hareket etmektedir. İzinsiz geçişler özel olarak konumlandırılmış optikler ile tespit edilmektedir. 4N-2 turnikelerin yan panelleri pleksiglas, üst tabla pleksiglas ve diğer görünen metal aksamları AISI 304 paslanmaz çelikten, tüm iç şasi aksamı ise galvanize edilmiş çeliklerden imal edilmektedir.
Her türlü okuyucuya uygun olarak üretilen 4N-2 turnikeleri en karmaşık geçiş kontrol sistemlerine çok kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Opsiyonlar

100-YS Paslanmaz yan paneller
100-TS AISI 304 Paslanmaz çelik üst tabla

Teknik Bilgiler

Sürüş Motor ile.
Malzeme 304 kalite paslanmaz (EN10082-2Grade 1G/2G) pleksi üst tabla.
304 Kalite paslanmaz üst tabla (Opsiyonel)
Kanat Pleksiglas
Fonksiyon Elektrik ile kontrol edilir. İki yönlü çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Her türlü geçiş kontrol sistemi ile uyumlu çalışır.
Mekanizma Normalde kapalı, yetki sinyali gelinceye değin mekanizma kapalı kalır. Normalde açık, yetkisiz geçiş işlemlerinde mekanizma geçişe izin vermez.
Elektronik Mikroişlemci kontrollü elektronik devre.
Güç kaynağı 220 Vac
Güç oranları 3 W Minumum (beklemede)
50 W Maksimum
Dahili gerilim Tüm iç gerilimler güvenlik nedeniyle 24 Vdc olacak şekilde dizayn edilmiştir.
Güç kesintisi Elektrik kesintisinde speed gate isteğe göre açık veya kapalı duruma geçer. Acil durumda speed gate açık duruma geçer.
Çalışma sıcaklığı -20 / +55°C
Taşıma ve depolama -25 / +55°C
Çalışma nemi 95 % Maksimum
Hız 1 sn açma, 1sn kapama